Molimo hodočasnike koji pristižu pješice da u molitvenoj sabranosti hodočaste Kraljici Mira, da u miru i dostojanstveno pristižu u Međugorje.
Vozače upozoravamo na opreznu vožnju u ove dane budući da će se na prilaznim cestama nalaziti mnoštvo hodočasnika.
Poštujte prometnu policiju i redarsku službu u župi.
Pješaci neka sa sobom ponesu dovoljno napitaka.
Također bi poželjno bilo da na sebe obučete reflektirajući prsluk, kako bih vas vozači lakše uočili.
Borak.tv/ Medjugorje-info.com




















Leave a Reply