Pred prepunim tribinama Centra malih športova u Ljubuškom spušten je zastor na ovogodišnje izdanje malonogometnog turnira “U srcu Ljubuškog”, koji je organizirao MNK Bijelo Plavi.
Šesta, ujedno i završna večer turnira okupila je više od 1.000 gledatelja koji su uživali u vrhunskim potezima i nastupima nekih od najboljih malonogometnih igrača iz regije.
Naslov pobjednika zasluženo je osvojila momčad Music Shop Brothers & Karliko, koja je u velikom finalu svladala odličnu ekipu Horizont Park/Sirius rezultatom 4:1.
Prije početka finalne utakmice, plesačice Plesnog kluba Paganini iz Ljubuškog špalirom su uljepšale završnu večer turnira
Portal Borak.tv, medijski promotor turnira, razgovarao je s mladim plesačicama. Na pitanje naše voditeljice Korine Raguž djevojke su dale zanimljiv i poseban odgovor koji je osvojio simpatije publike.
Što su poručile pred kamerama Borak.tv, pogledajte u videu.
Ovogodišnje izdanje turnira još je jednom potvrdilo kako Ljubuški tijekom ljeta živi za mali nogomet. Sjajna atmosfera, velik broj gledatelja i kvalitetne utakmice obilježili su šest nezaboravnih večeri, a organizatori iz MNK Bijelo Plavi zahvalili su svim ekipama, sponzorima, volonterima i posjetiteljima koji su svojim doprinosom još jednom učinili turnir “U srcu Ljubuškog” jednim od najznačajnijih sportskih i društvenih događaja ljeta u Ljubuškom.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Borak.tv






















Leave a Reply