Stanišić otkrio što je rekao Livakoviću prije drugog Kaneovog penala

Stanišić otkrio što je rekao Livakoviću prije drugog Kaneovog penala

Hrvatska nogometna reprezentacija nastavlja pripreme za drugi nastup na Svjetskom prvenstvu, a pred novinare su na konferenciji za medije stali Josip Stanišić i Petar Musa. Vatreni su se osvrnuli na poraz od Engleske, analizirali dosadašnji nastup na prvenstvu te najavili važan susret protiv Paname.

Stanišić je otkrio kako je nakon dvoboja kratko razgovarao sa svojim klupskim suigračem Harryjem Kaneom, ali i što je poručio Dominiku Livakoviću uoči ponovljenog kaznenog udarca.

„Pričao sam s Kaneom, ali ne predugo. Samo sam mu rekao da sam znao gdje će pucati i drugi penal. Čestitao sam mu na utakmici i to je bilo sve“, rekao je Stanišić.

Dodao je kako je Livakoviću pokušao prenijeti iskustvo iz kluba.

„Kad je obranio prvi penal odmah sam mu rekao da smo sličnu situaciju imali u klubu i da je Kane tada ponovno pucao u istu stranu. Htio sam mu to samo dobaciti, ali konačna odluka uvijek je na vrataru. Livi je sve napravio kako treba, nažalost nije završilo kako smo željeli“, kazao je hrvatski branič.

Napadač Petar Musa govorio je o povratku među Vatrene nakon dvogodišnjeg izbivanja te priznao kako je pogodak protiv Engleske za njega imao posebno značenje.

„Nije me bilo dvije godine i znam koliko sam naporno radio da se vratim. Bio sam strpljiv, nastavio dobro igrati i dobio sam novu priliku. Izuzetno sam sretan što sam ponovno dio reprezentacije“, rekao je Musa.

Priznao je da ga je pogodak za izjednačenje protiv Engleske posebno emotivno pogodio.

„Preplavile su me emocije kada sam zabio. Nisam plakao, ali sam bio jako sretan. Na kraju je ostala tuga zbog poraza, no taj pogodak mi sigurno daje dodatno samopouzdanje za ono što slijedi“, istaknuo je.

Govoreći o porazu od Engleske, obojica reprezentativaca naglasila su kako ih kvaliteta protivnika nije iznenadila.

„Znali smo kakvi su Englezi, koliko su brzi i opasni. Nisu nas iznenadili, ali pokazali su svoju kvalitetu. Analizirali smo utakmicu i svjesni smo pogrešaka koje moramo ispraviti“, rekao je Stanišić.

Sličnog je mišljenja i Musa.

„Znali smo da igramo protiv jedne od najboljih reprezentacija svijeta. Dobro smo analizirali susret i sada smo potpuno fokusirani na sljedeću utakmicu“, poručio je.

Vatrene sada očekuje dvoboj protiv Paname, a Stanišić upozorava kako nema mjesta podcjenjivanju.

„Znamo na što moramo paziti. Nikada nismo podcijenili nijednog protivnika i tako će biti i sada. Od prve minute dat ćemo maksimum i ići po pobjedu“, naglasio je.

Musa vjeruje kako će Hrvatska protiv Paname imati više prilika nego protiv Engleske.

„Važno je raditi za momčad, pomagati u obrani i biti spreman u napadu. Vjerujem da ćemo imati puno više napadačkih situacija i moramo ih znati iskoristiti“, rekao je hrvatski napadač.

Na kraju je Stanišić zahvalio hrvatskim navijačima na velikoj podršci.

„Možemo biti sretni što imamo ovakve navijače diljem svijeta. Želimo im se odužiti na terenu i učiniti ih ponosnima. Njihova podrška daje nam dodatni vjetar u leđa“, zaključio je Stanišić.

Borak.tv

Stanišić otkrio što je rekao Livakoviću prije drugog Kaneovog penala

Glavni banner top pozicija 2
FIS veliki
Glavni banner top pozicija 5
Pozicija 7

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)