Nogometni klub Široki Brijeg nastavlja s formiranjem momčadi za novu sezonu, a s Pecare su službeno potvrdili dolazak dvojice novih igrača. Riječ je o lijevom beku Anti Bolanči i veznjaku Mariju Kordiću-Gružiću.
Ante Bolanča potpisao je ugovor do ljeta 2027. godine, a u klubu vjeruju kako će svojim kvalitetama, iskustvom i radnom etikom dodatno pojačati konkurenciju u obrambenoj liniji.
Nakon potpisa ugovora, Bolanča nije skrivao zadovoljstvo dolaskom na Pecaru.
„Sretan sam i ponosan što u NK Široki Brijeg imam priliku započeti novo poglavlje svoje karijere. Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju, kao i svima koji su me podržavali na ovom putu. Dat ću sve od sebe kako bih opravdao očekivanja te da zajedno s ekipom, uz Božju pomoć, ostvarimo klupske ciljeve“, poručio je novi branič Širokog.
Bolanča u Široki dolazi iz BSK-a iz Bijelog Brda, za koji je prošle sezone u Prvoj NL upisao 29 nastupa i četiri asistencije. Tijekom dosadašnje karijere nosio je i dresove Šibenika, Dugog Sela i Hrvaca.
Novi član Plavo-bijelih postao je i vezni igrač Mario Kordić-Gružić, koji je s klubom potpisao ugovor do ljeta 2028. godine.
Kordić-Gružić prošle je sezone nastupao za HNK Orijent, gdje je upisao 32 nastupa i postigao jedan pogodak, a u Širokom će nastaviti svoj nogometni razvoj.
„Hvala NK Široki Brijeg na ukazanom povjerenju i prilici da nosim dres ovog kluba. Svjestan sam njegove bogate tradicije i odgovornosti koju ovaj grb nosi te ću dati sve od sebe da opravdam očekivanja. Veselim se novim izazovima i zajedničkim uspjesima“, izjavio je Kordić-Gružić.
Iz kluba su novim igračima poželjeli puno uspjeha u plavo-bijelom dresu te sreću u nadolazećoj sezoni.




















Leave a Reply